Tallinn lubab ka lapsevanemad lõpuaktustele ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Lõpuaktus.
Lõpuaktus. Autor/allikas: Martin Dremljuga/ERR

Kuivõrd valitsus muutis 28. mai seniseid kogunemispiiranguid, otsustas ka Tallinn, et lapsevanemad siiski võivad osaleda koolide ja lasteaedade lõpuaktustel ning lõpetamisi võib korraldada juba juunis.

"Kui eelnevalt oli planeeritud, et juulikus toimuvad lõpuaktused ilma vanemateta, siis uus vabariigi valitsuse korraldus, mis lubab korraldada üritusi siseruumides osalejate arvuga kuni 100 ja välitingimistes sama, siis me vaatasime üle oma lähenemise ja juba juunikuus saab korraldada lõpuaktuseid koolides ja lasteaedades siseruumides ja vältingimustes," ütles abilinnapea Vadim Belobrovtsev kolmapäeval.

Osalejate arvu piiriks on sada ning järgida tuleb distantsihoidmise reegleid. Linnavalitsus soovitab koolidel ja lasteaedadel võimalusel pidada lõpetamised välitingimustes, märkis Belobrovtsev.

Linnavalitsuse otsus on vabatahtlikuks täitmiseks. Kui mõni kool leiab, et neil pole võimalusi, et tagada piirangutest kinnihoidmine, võib vanemate aktusele lubamisest ka loobuda, lisas abilinnapea.

Toimetaja: Marko Tooming

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: