Lauri Tankler: Kanye Westi teadaanne pole pommuudis

Foto: ERR

USA poliitika huviline Lauri Tankler ütles, et nädalavahetusel presidendivalimistel kandideerimise plaanist teatanud muusiku Kanye Westi teadaanne ei ole pommuudis.

Tankler tuletas "Ringvaates" meelde, et West on rääkinud varemgi, et kandideerib USA presidendiks. Näiteks tegi ta seda viis aastat tagasi, mil andis teada, et kandideerib 2020. aasta valimistel. Samuti lubas ta mullu, et kandideerib 2024. aasta valimistel.

"See pole teab mis pommuudis selles võtmes, et me ahhetaksime ja vaataksime, et see muudab palju. See kõlab nagu üks järjekordne tema väljaütlemine, et ma nüüd kavatsen teha midagi ja me lõpuni ei tea, kas tal on tõsi taga või kavatseb promoda mõnda oma uut plaati, laulu nagu temasuguse kaliibriga superstaar on harjunud tegema," rääkis Tankler.

Ta lisas, et tegelikult ei ole lõpuni teada, kas West ikkagi kandideerib presidendiks, sest pärast sotsiaalmeediasse tehtud sellesisulist postitust ei ole ta midagi rohkemat selle kohta lisanud.

Tankler tõdes, et kuna Donald Trumpi presidendiks saamine oli paljudele, teiste seas temale endale üllatus, siis ei oleks välistatud ka teised samasugused üllatused.

Tankler selgitas, et USA presidendivalimiste süsteemi järgi ei saaks West automaatselt kõigis osariikides kandideeridagi ning tal tuleks kandidaatide nimekirja pääsemiseks koguda ka toetusallkirju.

Samas on Westil tankleri sõnul suur jälgijas- ja järgijaskond, kes vaatab talle alt üles, oodates temalt suuri tegusid ja eeskuju.

"Paistab, et ta hindab oma kuulsust täielikult, tal pole võltstagasihoidlikkust, ta teab, et on suur ja tähtis tegelane ja seetõttu võib-olla on tal mõtted ja plaanid sellised, mille peale tavalisemad inimesed ei tulekski," rääkis Tankler.

Toimetaja: Merili Nael

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: