Kanama-Ääsmäe teetööd pahandavad liiklejaid

$content['photos'][0]['caption'.lang::suffix($GLOBALS['category']['lang'])]?>
Teetööd. Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

Tallinna-Pärnu maantee Kanama-Ääsmäe lõigu teetööd pahandavad paljusid liiklejaid, kuna suur osa liiklusest on pikalt suletud, aga töid justkui ei toimugi.

Maanteeameti Põhja teehoiu osakonna projektijuht Ksenia Haavistu ütles ERR-ile, et tööd tehakse vastavalt graafikule ja praegu ollakse graafikust pigem ees.

"Esmalt tehakse korda defektsed kohad, kus hetkel kate on sügavalt lahti võetud ning antud piirkonnas ei ole liiklemine ohutu," ütles Haavistu.

Haavistu sõnas, et ajal, kui töid ei toimu, pole võimalik siiski liiklust avada just seetõttu, et kohati on teekatte konstruktsioon lahti.

"Juhuks, kui töövõtja saab defektsete kohtade asfalteerimisega varem valmis, on koostamisel ajutise liikluskorralduse skeemi muudatus, mille eesmärk on tõsta ajutiselt liiklus tagasi Tallinna-Pärnu suunale," ütles Haavistu.

Haavistu sõnul tehakse alates 12. augustist kuni 30. oktoobrini Tallinna-Pärnu-Ikla maantee 18,7-27,4 kilomeetritel asfaltkatte taastusremonti. 12. augustil suleti lõigu Tallinna-Pärnu suunal mõlemad sõidurajad kuni 16. septembrini. Seejärel suletakse Haavistu sõnul samal lõigul Pärnu-Tallinna suunal mõlemad sõidurajad ajavahemikus 17. september kuni 20. oktoober. Remonttööde ajal toimub liiklemine 1+1 sõiduradadel.

Maanteeamet palub mõistvat suhtumist ja arvestada sõidu planeerimisel võimalike ummikutega ja teelõigu läbimiseks täiendava ajaga.

Toimetaja: Liisbeth Rats

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: