Vastseliinas avati ainulaadne hokiväljak

Foto: ERR

Võrumaal Vastseliinas avati laupäeval jäähoki mänguväljak, mida saab tänu uudsele kattematerjalile kasutada suvel rull- ja talvel jäähoki mängimiseks. Taoline spordiväljak on Eesti ainulaadne.

Vastseliina kooli juurde oli kogunenud tavapärasest rohkem spordihuvilisi. Trummipõrina saatel avati uus hokiväljak, kus saab lisaks hokile nii suvel kui talvel harrastada erinevaid spordialasid.

"Hoki on rohkem infrastruktuurikeskne spordiala kui paljud teised. Seda enam on sellise väikese keskuse teke siia Eesti kagunurka äärmiselt-äärmiselt oluline," ütles Eesti jäähokiliidu president Rauno Parras.

Spordiväljaku uue katte kvaliteeti proovisid ära nii noored kui ka juba kogenud hokimängijad.

MTÜ Vastseliina Hokiklubi tegevjuht Taavi Tuvike ütles, et uue platsi teeb eriliseks kate.

"Kate on Durflex kate, millel on väike liiva passiivkiht, mis ei lase rullidel, ratastel libiseda. Jäähokiplatse portidega on paigaldatud üle Eesti, aga sellist spetsiaalset rullhoki katendiga platsi Eesti minu teada ei ole," lausus Tuvike.

Uuel väljakul peeti kohe maha esimene võistlus kohaliku hokiklubi Vapsikud ning küllakutsutud Kohtla-Järve klubi Everest vahel.

Toimetaja: Marko Tooming

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: