Aasta ettevõte on Nortal

Foto: Rene Riisalu

Ettevõtluse arendamise sihtasutuse ja kaubandus-tööstuskoja konkursil kuulutas žürii Eesti tänavuseks parimaks ettevõtteks infotehnoloogiafirma Nortali.

Žürii valis aasta ettevõtteks Nortali selle heade majandusnäitajate ja kõrge palgataseme tõttu, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Samuti tõi žürii välja, et kuigi tegemist on Eesti mõistes suure ettevõttega, on Nortal endiselt võimeline kasvama.

Nortal ehitab ja müüb erinevaid andmesüsteemide lahendusi üle terve maailma.

EASi ja Eesti tööandjate keskliidu konkursi "Ettevõtluse auhind 2020" võitjad:

  • Aasta uuendaja – Elcogen AS
  • Aasta eksportöör – Nortal AS
  • Aasta pereettevõte – Mainor AS
  • Aasta disaini rakendaja – Ampler Bikes OÜ
  • Aasta välisinvestor – Ericsson AS

Eesti kaubandus-tööstuskoja konkursi "Konkurentsivõime edetabel 2020" võitjad:

  • Konkurentsivõimelisim suurettevõte 2020 – Tavid AS    
  • Konkurentsivõimelisim väike- ja keskettevõte 2020 - Kapitel AS
  • Konkurentsivõimelisim mikroettevõte 2020 - Münchhausen Productions OÜ     

Eesti parimate ettevõtete auhinnagalal pälvis kaubandus-tööstuskoja ja Swedbanki aasta noore ettevõtja tiitli 29-aastane ettevõtja Jaan Hendrik Murumets, kes on kaasasutaja ja tegevjuht asjade interneti ja autonoomsete süsteemide arendusettevõttes Krakul OÜ.

Majandus- ja kommunikatsiooniministeerium tunnustas ettevõtluse edendamise auhinnaga projekte VIVITA laste ja noorte loovuskiirendi ja Merkuur "Mobiilsed töötoad".

Aasta ettevõtte valis žürii, kuhu kuulusid Estonian Cell AS (aasta ettevõte 2019) juhatuse liige Siiri Lahe, väliskaubandus- ja infotehnoloogiaminister Raul Siem, Eesti Panga president Madis Müller, rektorite nõukogu juhatuse esimees ja Eesti maaülikooli rektor Mait Klaassen, Eesti kaubandus-tööstuskoja peadirektor Mait Palts, Eesti tööandjate keskliidu tegevjuht Arto Aas, vastutustundliku ettevõtluse foorumi tegevjuht Kristiina Esop, Roche Eesti OÜ tegevjuht Kadri Mägi-Lehtsi ja EASi juhatuse esimees Peeter Raudsepp.

Eesti parimate ettevõtete tunnustamisüritust korraldavad Ettevõtluse Arendamise SA, Eesti kaubandus-tööstuskoda ja Eesti tööandjate keskliit.

Toimetaja: Merili Nael

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: