Kuuga kaks liiget vähem: Reformierakond hindab liitumiskampaaniat edukaks ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Reformierakonna kampaania.
Reformierakonna kampaania. Autor/allikas: Reformierakonna FB

Reformierakond viis kuu jooksul läbi uute liikmete värbamiskampaania "Sinus on oravat". Kuigi koguarvus partei liikmete arv kuuga kahanes, hindab erakond kampaania edukaks.

Reformierakonna kampaania käigus pani partei üles väliplakatid ja ka internetireklaamid, milles kutsuti inimesi erakonnaga liituma. Reformierakonna peasekretar Erkki Keldo ütles, et kampaania läks väga-väga edukalt.

"Seda on väga palju pandud tähele erinevate inimeste poolt, seda on meedias mainitud, meil on tulnud uusi liitujaid ja uusi toetajaid, kes on huvitatud meie tegemistes kaasa lööma," ütles Keldo. "Kui ma nüüd ei eksi, peaminister on seda kaks-kolm korda tsiteerinud."

Kampaania ei olnud Keldo sõnul ka liialt kulukas. Kuna parasjagu oli valimistevaheline aeg, siis oli välipindu võrdlemisi soodsalt saada ja kampaania maksumus jäi kuskil mõnekümne tuhande euro juurde, märkis Keldo. "Ega see ei olnud väga kulukas kampaania."

Kampaania tulemusena õnnestus värvata parteisse umbes paarkümmend uut liiget, ütles Keldo. Samas, kokkuvõtvalt on liikmete arv kampaania algusest kahe võrra vähenenud. 6. oktoobril oli Reformierakonnas 11 351 inimest. Kolmapäeva hommikul oli neid 11 349.

Keldo ütles, et uute liikmete leidmine ei olnud kampaania peamine mõte. "Liitumiskampaania mõte ei olegi olnud kunagi massiliselt liikmeid juurde tuua, vaid tegelikult leida neid inimesi, kellele tundub, et see tänase valitsuse tee või poliitika ei ole see, mis neile meeldib," märkis Keldo.

Kui veebis kestab kampaania edasi, siis välireklaamid praegu enam üleval ei ole. Keldo sõnul võidakse kevadel taas kampaaniaga aktiivsemalt tegelema hakata ja uuesti sarnased välireklaamid välja panna. Aga see ei ole veel lõpuni kindel ja sõltub ka viiruseolukorrast, lisas Keldo.

Toimetaja: Huko Aaspõllu

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: