Otse neljapäeval kell 11: Eleringi varustuskindluse konverents

$content['photos'][0]['caption'.lang::suffix($GLOBALS['category']['lang'])]?>
Alajaam Autor/allikas: Elering

Eesti elektrisüsteemi haldur Elering on valmis saanud ja avaldanud 2020. aasta varustuskindluse aruande. Neljapäevasel veebikonverentsil annab Eleringi juht Taavi Veskimägi ülevaate varustuskindluse aruande põhijäreldustest. Kell 11 algavat konverentsi saab jälgida otsepildis portaalis ERR.ee.

Lisaks Veskimägile esinevad konverentsil Euroopa Komisjoni energeetikavoliniku kabinetiliige Thor-Sten Vertmann ja Soome elektrisüsteemihalduri Fingridi president ja tegevjuht Jukka Ruusunen.

Konverentsi päevakava:

Kell 11 Avasõnad

11.05 Taavi Veskimägi, Eleringi juhatuse esimees - Varustuskindluse aruande põhijäreldused

11.45 Thor-Sten Vertmann, Euroopa Komisjoni energeetikavoliniku kabinetiliige - Varustuskindlusest Euroopa Liidu 2030 eesmärkide kontekstis

12.15 Jukka Ruusunen, Soome elektrisüsteemihalduri Fingridi president ja tegevjuht - Soome teel kliimaneutraalsuse poole (Finland is on its way to climate neutrality). Inglise keeles

Veebiseminaridel on Eleringi kodulehe vahendusel võimalik esitada küsimusi nii Eleringi spetsialistidele kui teistele esinejatele.

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: