Ladõnskaja-Kubits lahkub ERR-i nõukogust, asendama hakkab Sibul

Viktoria Ladõnskaja-Kubits
Viktoria Ladõnskaja-Kubits Autor/allikas: Margarita Mironova/ERR

ERR-i nõukogu liige, Isamaa fraktsiooni esindajana sinna valitud Viktoria Ladõnskaja-Kubits teatas lahkumisest. Teda hakkab asendama fraktsioonikaaslane Priit Sibul, nagu nad omavahel kaks aastat tagasi kokku leppisid.

"Täna oli mul viimane koosolek Eesti Rahvusringhäälingu nõukogu liikmena," teatas Riigikogu liige Viktoria Ladõnskaja-Kubits (Isamaa) oma sotsiaalmeediakontol. "Soovijaid on alati rohkem kui üks ja arusaamisi toimuvast ka mitmeid ja nii me tegime fraktsiooni heakskiidul Priit Sibulaga ausa kokkuleppe: mina olen esimesed kaks aastat ja Priit järgmised kaks aastat. Minu aeg sai nüüd nõukogus otsa ja ma annan heatahtlikult teatepulga Priidule. Puhas fraktsioonisisene kokkulepe."

Ladõnskaja-Kubits põhjendas oma soovi ERR-i nõukogus olla nende oludega, mis poliitilises elus kaks aastat tagasi pulbitsesid ega lasknud tal toimuvat rahulikult pealt vaadata.

"Kaks aastat tagasi oli poliitiline olukord keeruline. Kas või näiteks ETV+ tulevik. Ma teadsin, et mul on vaja olla nõukogus," selgitas Ladõnskaja-Kubits.

Toimetaja: Merilin Pärli

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: