Peaministri Ida-Virumaa visiit algas kiirabile ette jäämisega

{{1619768340000 | amCalendar}}

Kaja Kallas on reedel esimest korda peaministrina Ida-Virumaal. Visiidi esimeses peatuspaigas, Ida-Virumaa keskhaigla Ahtme keskuses jäi peaministri delegatsioon ette kiirabile.

Kuna keskhaigla peasissekäigust on praegu käimas oleva ehituse tõttu keeruline sisse pääseda, võeti peaminister vastu EMO sissekäigu ees, kohu on koroonaajaks ehitatud ajutine varjualune.

Täpselt samal ajal kui saabus peaminister, sõitis haiglasse ka kiirabi, kellele peaministri delegatsiooni autod jäid ette, nii, et kiirabiautojuht pidi andma oma ligipääsusoovist teada häälesignaali ja vilkuritega.

Politsei- ja Piirivalveameti isikukaitse büroo juht Andris Viltsin kommenteeris juhtunut järgmiselt: "Täna Ida-Viru Keskhaigla juures peatusid ihukaitsjad lühidalt haigla sissepääsu juures. Nähes, et kiirabi soovib läbi pääseda, sõitsime kiirelt eest ja vabastasime teekonna. Palume vabandust kõigi ees, keda sellega häirisime."

Pärast visiiti keskhaiglas kohtus peaminister ennelõunal Jõhvis Enefit Solutsioni peamajas Kaevurite ja Energeetikute Sõltumatu Ametiühingu esindajatega.

Lisaks on peaministril kavas kohtumine Narva linnapeaga. Narvas annab Kaja Kallas ka pressikonverentsi ning tagasiteel külastab ta Kohtla-Järvel VKGd ja põikab veelkord Jõhvi, kus kohtub Ida-Viru ettevõtluskeskuse ja maakonna turismiklasti esindajatega.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: