Tallinna kuues koolis saab laupäeval ja pühapäeval vaktsineerida

Laupäeval ja pühapäeval toimub kuues Tallinna koolis vaktsineerimine Covid-19 vastu, kuhu oodatakse eeskätt vaktsineerima 12-18-aastaseid õpilasi, nende perekondi, kuid ka teisi ümberkaudseid elanikke. Vaktsineerimiseks koolides registreerima ei pea.

Õpilaste vaktsineerimiseks kasutatakse vaktsiini Pfizer/BioNTech Comirnaty, mida on selle vanuserühma vaktsineerimiseks soovitanud riiklik immunoprofülaktika ekspertkomisjon. Tervishoiuteenust pakuvad Ida-Tallinna Keskhaigla, Lääne-Tallinna Keskhaigla, Tallinna Kiirabi ning SA Tallinna Koolitervishoid.

Kui vaktsineerimispunkt ei ole õpilase oma koolis, võib ta minna mistahes kooli, kus vaktsineerimine on korraldatud. Lisaks õpilastele saavad koolidesse eelregistreerimata vaktsineerima minna kõik soovijad. 

Vaktsineerimine toimub käesoleval nädalavahetusel kell 10-20ni Kesklinnas Tallinna Reaalkoolis, Lasnamäel Tallinna Läänemere Gümnaasiumis ja Tallinna Laagna Gümnaasiumis, Haaberstis Tallinna Järveotsa Gümnaasiumis, Mustamäel Tallinna 32. Keskkoolis ja Põhja-Tallinnas Pelgulinna Gümnaasiumis.

Esmaspäevast kuni kuu lõpuni on ka Tallinna linnavalitsuse hoones tööpäevadel kella 10-20 avatud vaktsineerimispunkt. Vaktsineerimiseks kasutatakse vaktsiini Spikevax (COVID-19 Vaccine Moderna), vaktsineerimiseks registreerima ei pea. Tervishoiuteenust pakub linnavalitsuse vaktsineerimispunktis Confido meditsiinikeskus.

 

Toimetaja: Aleksander Krjukov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: