Saarte Hääl ja Kadi raadio saavad uue peatoimetaja

Gunnar Siiner.
Gunnar Siiner. Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Sügisel saavad maakonnaleht Saarte Hääl ja Kadi raadio uue peatoimetaja, sest seni sel ametikohal olnud Gunnar Siiner siirdus Saaremaa Lihatööstusse müügidirektoriks ning tema senise töö võtab 1. oktoobrist üle ajakirjanik Mele Pesti.

"Vanus on juba selline, et kui tahad elus midagi uut proovida, siis on praegu just õige aeg seda teha," põhjendas Gunnar Siiner Saarte Hääles uuele töökohale minekut.

Siiner oli ka Pressinõukogu esimees, kust ta samuti lahkub, sest tema kahe aasta pikkune ametiaeg saab läbi.

2009. aastast Saaremaal elav Mele Pesti on vabakutselise ajakirjanikuna teinud kaastööd Eesti pea kõigile suurematele meediaväljaannetele, pikemalt on ta töötanud Eesti Ekspressi kirjandustoimetaja ja kultuuriajakirjanikuna.

Kadi Raadio OÜ juhatuse liige Vjatšeslav Leedo ütles, et Saaremaa meediamaja on jõudnud oma arengus eesmärgini, mis 15 aastat tagasi toonast Oma Saart, tänast Saarte Häält taas käivitades seati: "Elujõulise ajalehena Saarte Hääl majanduslikus mõttes lapsehoidmist enam ei vaja, sisulises arengus saab minna ainult edasi ja kes saab seda veel paremini teha kui uus peatoimetaja. Et mitte langeda rutiini, on vaja värsket verd."

Mele Pesti. Autor/allikas: TLÜ

Toimetaja: ERR

Allikas: Saarte Hääl, ERR

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: