Maksuametist lahkuv Madis Jääger asub tööle Apollo Groupi juhina

Maksuametist ootamatult lahkunud Madis Jääger asub oktoobrist tööle meelelahutuskontserni Apollo Group juhina.

19. septembrini maksu- ja tolliameti juhina töötav Jääger võtab uue ameti üle Mauri Dorbekult, kes võtab ettevõttes uue positsiooni restoraniäride juhina.

Madis Jääger juhtis aastatel 2010-2018 Olympic Entertainment Groupi ja enne seda aastatel 2001-2010 töötas ta audiitorbüroos PricewaterhouseCoopers. 

"Apollo on juba täna võimas meelelahutuskontsern ja seda mitte ainult Eestis. Tippjuhi jaoks teevad Apollost väga motiveeriva väljakutse kolm eriti olulist komponenti: haarde laiendamine, sünergia loomine ja efektiivsuse tõstmine. Asun uude ametisse suurte ootustega ja tulvil energiast," ütles Jääger sarnaselt Apolloga Margus Linnamäe suurosalusega BNS-i teatel.

Apollo Groupi nõukogu esimehe Ivar Vendelini sõnul on Apollol ambitsioonikad plaanid laieneda nii koduturul kui naabermaades ning see vajab juhtimisse lisajõudu.

"Lõppenud suve jääb meenutama Läti tuntud restoraniketis Lido enamusosaluse omandamine, kuid sellega meie plaanid kindlasti ei piirdu," lisas Vendelin.

Apollo Group on kasvanud Baltikumi suurimaks meelelahutusettevõtete grupiks. Apollosse kuulub Baltimaades ja Soomes 18 raamatukauplust, 12 kobarkino, 9 Blenderi mahlabaari, kolm Ice-Cafe jäätisebaari, üheksa Vapiano restorani, kaheksa O'Learyse spordi- ja meelelahutuskeskust ja 16 KFC kiirtoidurestorani.

MTA uue peadirektori konkursile tuleb dokumendid esitada hiljemalt 23. septembril.

Allikas: BNS

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: