Vene meedia andmeil kiitis Putin heaks julgeolekutagatiste vastused läänele

{{1644856500000 | amCalendar}}
Foto: SCANPIX/AFP PHOTO/Sputnik/Alexei Nikolsky

Venemaa president Vladimir Putin on väidetavalt heaks kiitnud välisministeeriumi vastused julgeolekutagatistest USA-le, NATO-le ja OSCE-le.

Venemaa välisminister Sergei Lavrov viitas kohtumisel Putiniga, et diplomaatiline lahendus on olemas, vahendas "Aktuaalne kaamera".

"Kas teie arvates on veel lootust saavutada kokkulepe meie partneritega võtmeteemadel, mis meile muret valmistavad, või on tegemist katsega vedada meid lõputusse läbirääkimiste protsessi, millel pole loogilist lõppu?" küsis Putin Lavrovilt.

"Teie olete korduvalt öelnud, meie oleme öelnud ning ka teised Venemaa esindajad, et hoiatame lõputute arutelude eest teemadel, mis tuleb lahendada nüüd. Aga välisministeeriumi juhina pean ütlema, et alati on olemas võimalus. Valmisolek meie vastuargumentide kuulamiseks, meie võimalused ei ole ammendatud. Kõnelused ei peaks olema lõputud, kuid praegu pakun nende jätkamist ja suurendamist," rääkis Lavrov.

"Hea küll. Kas teil on vastuse mustand Brüsselile ja Washingtonile?" küsis seepeale Putin.

"Jah, kümnel leheküljel," vastas Lavrov.

Toimetaja: Merili Nael

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: