Otse kell 13.15: riigikogu erikomisjon majanduse ja rahanduse seisust

Riigikogu riigieelarve kontrolli erikomisjon arutab tänasel avalikul istungil koos asjaomasete asutuste ja organisatsioonide esindajatega Eesti majanduse ja rahanduse seisu praeguses kriisiolukorras. Kell 13.15 algavat istungit saab otsepildis jälgida ERR-i portaalis.

Istungile on kutsutud Eesti Panga, rahandusministeeriumi, majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi, Eesti Kaubandus ja Tööstuskoja, Eesti Tööandjate Keskliidu, töötukassa, maksu- ja tolliameti ning riigikontrolli esindajad.

Komisjoni esimees Urmas Reinsalu märkis, et praeguses olukorras on vaja teha olulised otsused, et toetada riigikaitset ja pöörase hinnasurve olukorras tarbijaid. "Selleks võimaluseks on venitusteta lisaeelarve tegemine," ütles Reinsalu.

Lisaks soovib komisjon saada Eesti Pangalt hinnangut, milline on majanduse ja rahanduse praegune olukord ning millised on prognoosid. Samuti soovitakse ministeeriumitelt ülevaadet tegevuskavadest ja eelarve täitmisest.

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: