Tartus puhastasid sukeldujad Kaarsilla ja Vabadussilla vahelist jõelõiku

Tartu sukeldujad tõid kolmapäeval mõne tunni jooksul Emajõest välja suure kärutäie kraami, sealhulgas kaks jalgratast, kolm prügikasti, kaheksa autorehvi, hunniku pudeleid ning isegi dokumente täis rahakoti.

Emajõe põhja koristustalgud on toimunud juba kuus aastat, tänavu keskenduti esmakordselt Kaarsilla ja Vabadussilla vahelisele jõeosale, vahendas "Aktuaalne kaamera".

"Kahjuks Emajões on selline sogane nähtavus, sa lihtsalt lähed mööda põhja ja katsud käega. Ta on nagu siuke loterii, mida leiad, seda paned kotti ja lähed üles," rääkis sukelduja Leonid.

"Kõige rohkem oleme me asju välja toonud suveteatri juurest, Pläsku juurest, seal tunni ajaga oli 24 ostukäru ühe punase sildiga ettevõtte nimega. Siin on rehvid ja jalgrattad, see on tüüpiline, aga siin ostukärusid pole. Vanast ajast on jäänud rehve ja pigem on rohkem nõukogudeaegseid asju on rohkem. Tundub, et tänapäeva põlvkond on mõistlikum," ütles sukeldumisklubi Maremark instruktor Alo Toom.

Toimetaja: Barbara Oja

Allikas: "Aktuaalne kaamera"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: