X

Laadi alla uus Eesti Raadio äpp, kust leiad kõik ERRi raadiojaamad, suure muusikavaliku ja podcastid.

Meedialiidu tegevjuhina asub tööle Väino Koorberg

Väino Koorberg
Väino Koorberg Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

Eesti Meediaettevõtete Liidu tegevjuhina asub jaanuari lõpus tööle Väino Koorberg, kes on pikka aega olnud Õhtulehe peatoimetaja ning tegeleb praegu ajakirjanike ja ajakirjandustudengite koolitamisega.

Meedialiidu nõukogu esimehe Toomas Tiiveli sõnul saab meedialiit uueks juhiks väga tugeva valdkonna eksperdi, kelle eestvedamisel jätkatakse tööd ajakirjandusvabaduse hoidmise, sektorile ausate konkurentsitingimuste tagamise ja Eesti inimeste meediateadlikkuse tõstmise nimel.

"Tahan tänada ka Merle Viirmaad, kes viimase nelja aasta jooksul on meedialiitu küllaltki turbulentsetes oludes edukalt juhtinud," lisas Tiivel.

"Meedialiit pole kunagi olnud üksnes oma liikmesettevõtete ühishuvide edendaja, vaid mänginud väga olulist rolli ka Eesti ajakirjanduse üldise kvaliteedistandardi seadmisel ning ajakirjanike ühiste väärtuste – usaldusväärsuse, professionaalsuse, sõltumatuse ja ühiskondliku vastutustunde – kaitsmisel, hoidmisel  ja edendamisel. Müra täis inforuumis on see roll muutunud järjest olulisemaks," ütles Koorberg.

Hetkel juhib Koorberg Kuku raadios iganädalast saadet "Olukorrast ajakirjanduses" ning on Tartu Ülikooli ühiskonnateaduste instituudi külalislektor.

Meedialiidu senine tegevjuht Merle Viirmaa-Treifeldt jätkab juhtimisnõustajana ja EBSi coaching'u õppejõuna.

Eesti Meediaettevõtete Liit on meediakanalite ühistes huvides tegutsev organisatsioon, mille liikmeskonda kuuluvad ajalehed, ajakirjad, portaalid ning tele- ja raadiokanalid.

Toimetaja: Mari Peegel

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: