Bussifirmad sulgevad liine, sest kütus on kallis, reisijaid vähe ja seadused jäigad
Mitmed bussifirmad on lõpetanud linnadevahelistel liinidel reisijate veo.
Lisaks reisijate arvu vähenemisele ning kõrgetele kütusehindadele peetakse kommertsliinide sulgemise põhjuseks ajale jalgu jäänud seadusi. Leevi Lillemäe









