Avo Viioli võlg aegub 8,5 aasta pärast ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Autor/allikas: Postimees/Scanpix
Mängupõrgutesse 8,5 miljonit krooni Kultuurkapitali raha matnud Avo Viiolil on jäänud veel 8,5 aastat vastu pidada ja oma kasiinovõlga mitte maksta, pärast seda võlg lihtsalt aegub.
Kui Viiol jätkab võlgade maksmist praeguses tempos ehk keskmiselt 19 euroga kuus, siis saab tema võla kustutamise päevaks ehk 2021. aasta 5. aprilliks tasutud kokku 0,76 protsenti. Mullu jõustunud tsiviilseadustiku üldosa seaduse muudatuse kohaselt aegub kohtuotsusega tunnustatud nõue senise 30 aasta asemel 10 aastaga, kirjutas Postimees.

Eraisik Viiol on küll kirjade järgi puupaljas, aga sellel puupaljal mehel on ka firma Viru Äriteenindus, mille omakapital muudkui paisub ja mis määras omanikule ehk Viiolile eelmise aasta kasumi arvelt 7000 eurot dividende. Selle õigusabiteenuseid osutava firma olulised kunded on Ida-Virumaa kohalikud omavalitsused, iseäranis palju lepinguid on Viru Äriteenindusega sõlminud Kiviõli linn ja Jõhvi vald, mille alla käib ka Jõhvi linn.

Toimetaja: Sven Randlaid

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: