Töötukassa juhina jätkab Meelis Paavel ({{contentCtrl.commentsTotal}})

{{1334142300000 | amCalendar}}
Töötukassa nõukogu valis täna juhatuse esimehena jätkama Meelis Paaveli, kes on seda tööd teinud alates ameti loomisest 2002. aastal.
Töötukassa juhatuse esimees valitakse viieks aastaks ning Paavel alustab seega juba kolmandat ametiaega, mis lõpeb 2017. aastal.

Kokku laekus juhatuse esimehe konkursile kuus avaldust ning nõukogu otsustas teise vooru kutsuda kaks kandidaati.

Töötukassa nõukogu esimees Harri Taliga sõnas, et pärast lõppvooru saanud kandidaatide visioonide ärakuulamist, otsustas nõukogu üksmeelselt anda senisele juhatusele volitused jätkata pooleli olevat tööd.

"Ootus on muidugi seotud just aktiivse tööturupoliitika elluviimisega, kindlasti on vaja teha kõik selleks, et võimalikult palju töötuid võimalikult kiiresti tööle saaksid. Teisisõnu on põhiootus see, et töötukassa teenuseid võimalikult vähe vaja läheks," rääkis Taliga "Aktuaalsele kaamerale".

Meelis Paavel ise lausus, et tänab kõiki töötukassa töötajaid, kes on viimase kolme aasta jooksul panustanud töötukassa arendamisse ja igapäevaselt inimesi tööle aidanud.

Veel lisas ta, et tänab töötukassa nõukogu usalduse eest ja on koos töötukassa töötajatega jätkuvalt heaks partneriks kõigile tööturu osapooltele.

Enne töötukassa juhiks valimist oli Paavel mõõdukana riigikogu liige ning sellele eelnevalt Jõgeva maavanem.

Toimetaja: Oliver Kahu

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: