Töötukassa juht Meelis Paavel lahkub sotsiaaldemokraatide ridadest ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Eile uuesti töötukassa juhatuse esimeheks valitud Meelis Paavel on otsustanud lahkuda Sotsiaaldemokraatlikust Erakonnast, kuid ei kavatse liituda ühegi teise parteiga.
Kuigi alates 2002. aastast töötukassat juhtinud Paavel kinnitab, et tema erakondlik kuuluvus pole kunagi mõjutanud tema tööd asutuse juhina, otsustas mees siiski läbipaistvuse suurendamiseks erakondlikust kuuluvusest loobuda, kirjutas Delfi.

"Selle ameti puhul ei ole ju erakonda kuulumine keelatud olnud ja olen kindlasti töötukassat püüdnud juhtida nii, et keegi ei arvaks, et seda oleks kuidagi erakondlikult juhitud," ütles Paavel.

"Kuna töötukassa organisatsioon on tunduvalt suurem kui varasemalt, siis ma tahaks rõhutada töötukassa sõltumatust. Samuti on nii natuke lihtsam eri osapooltega suhelda ning näidata töötukassa sõltumatust ning professionaalsust," selgitas Paavel oma lahkumise põhjuseid ning lisas, et samadel põhjustel on ta viimastel aastatel hoidunud ka aktiivsest poliitikast.

Paavel on töötukassa juhatuse esimees olnud alates ameti loomisest 2002. aastal, uus ametiaeg on talle juba kolmas.

Enne töötukassa juhiks valimist oli Paavel mõõdukana riigikogu liige ning sellele eelnevalt Jõgeva maavanem.

Toimetaja: Karin Koppel

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: