Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Tuleva pensionifondidega on liitunud üle 1600 inimese

Teised fondivalitsejad langetavad Tuleva tuules ka oma tasusid.
Teised fondivalitsejad langetavad Tuleva tuules ka oma tasusid.

Esimese kolme päevaga on sel nädalal finantsinspektsioonilt loa saanud Tuleva fondi oma pensioniosakud üle viinud 1685 inimest.

Finantsinspektsioon andis esmaspäeval Tuleva Fondidele kohustusliku pensionifondi fondivalitseja tegevusloa, mis annab õiguse kohustusliku pensionifondi valitsemiseks. Tuleva käivitas II samba pensionifondid valitsemistasuga 0,34 protsenti, mis on üks madalama kuluga pensionifonde.

Tuleva fondidega sai liituma hakata alates 28. märtsist.

"Hetkeseisuga on Tuleva pensionifondides raha kogumist alustanud 1685 inimest," ütles Tuleva asutaja ja fondijuht Tõnu Pekk ERR.ee-le esimese kolme päeva kokkuvõttena.

Tuleva tuli turule kahe indeksifondiga, millest üks on agressiivse strateegiaga aktsiafond ja teine konservatiivne võlakirjafond.

Tuleva Fondides on Eesti esimesed ja ainsad pensionikogujate endi algatusel loodud pensionifondid, mis kuulub üle 3000 inimese ühendavale Tuleva ühistule. Õiguse Tuleva pensionifondidega liituda on kõigil, kes teevad sinna kohustusliku kogumispensioni ehk II samba sissemakseid.

Toimetaja: Merilin Pärli

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: