Kapo peadirektori asetäitja Eerik Heldna lahkub

{{1499932680000 | amCalendar}}
Foto: ERR

Kaheksa aastat kaitsepolitsei peadirektori asetäitjana töötanud Eerik Heldna lahkub reedel ametist.

Heldna eestvedamisel on märkimisväärselt arenenud mitmed kaitsepolitsei töövaldkonnad ning süvenenud koostöö partneritega nii Eestis kui välisriikides, teatas kapo. Heldna juhtimisel on KAPO alustanud mitmeid kriminaalmenetlusi.

Heldna sõnul on ta kaitsepolitseis töötanud pea kaheksa aastat ning hindab seda aega kõrgelt.

"Need on olnud äärmiselt huvitavad, aga samas ka väga pingelised aastad. Mu otsusele lisab kindlust teadmine, et pooleliolevaid töid jätkavad tublid ja asjatundlikud kolleegid. Oma edasistest plaanidest annan teada juba lähinädalatel, kui olen jõudnud pakkumised rahulikult läbi kaaluda," lisas Heldna.

Heldna kinnitas "Aktuaalsele kaamerale", et kaalub praegu edasisi tööplaane.

"Eks on selline hetk, millal tuleb aru saada, et tuleb proovida ka teisi asju. Praegu valingi päris mitme pakkumise vahel. Mis kõige olulisem, sa ei tohi jääda ennast ammendama. /.../ Kindlasti tuleb väga hoolikalt kaaluda neid pakkumisi, mis on praegusel hetkel, kui ka vaadata veel võib-olla ringi," rääkis Heldna.

Ta viitas, et võib minna tööle ka erasektorisse. "Ma ei tahaks vastata sellele küsimusele, aga pigem tuleb elu aeg-ajalt vaadata ka teiselt poolt," sõnas ta.

Kaitsepolitsei peadirektor Arnold Sinisalu tunnustas Heldnat tehtud töö eest: "Eerik on olnud võimekas ja tegus juht, kelle panust organisatsiooni arengusse on raske ülehinnata. Loodan, et peale mõningast aja mahavõtmist on Eerikul indu ja jaksu rakendamaks oma teadmisi ning kogemusi Eesti riigi hüvanguks.“

Kaitsepolitsei peadirektor kavatseb siseministrile esitada uue kandidaadi asetäitja ametikohale lähikuudel.

Allikas: ERR

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: