Eerik Heldna siirdus tööle kaitseväkke

Eerik Heldna.
Eerik Heldna. Autor/allikas: ERR

Endine kaitsepolitsei peadirektori asetäitja ja vahepeal advokaadibüroos töötanud Eerik Heldna on asunud tööle kaitseväe teenistusse.

"Eerik Heldna on tõepoolest liitunud kaitseväega selle aasta kevadest ning ta tegeleb julgeolekuküsimustega," ütles ERR-ile peastaabi strateegilise kommunikatsiooni osakonna juhataja Vallo Toomet.

Heldna töötas aastaid tippjuhina Tallinna kriminaalpolitsei narkokuritegude talituses, Põhja prefektuuri kriminaalosakonnas ja keskkriminaalpolitseis. Kaheksa aastat juhtis Heldna kapo menetlusvaldkonda.

2017. aasta suvel teatas ta, et lahkub kapost ja asub tööle advokaadibüroo Nove nõunikuna. Tänavu kevadel teatas advokaadibüroo, et Heldna lõpetab nende juures töö ja keskendub Eesti Idapartnerluse Keskuse eksperdina Ukraina abistamise projektidele. 

Eerik Heldna on lõpetanud Sisekaitseakadeemia politseikolledži kohtueelse uurimise eriala, omandanud haldusjuhtimise magistrikraadi Tallinna Tehnikaülikoolis ning magistrikraadi õigusteaduses Tartu Ülikoolis. Ta on Föderaalse Juurdlusbüroo (FBI) Akadeemia vilistlane ning täiendanud end julgeolekualastes õpingutes Saksamaal George Marshalli Keskuses ning Ameerika Ühendriikide National Defence Intelligence College´s.

Toimetaja: Urmet Kook

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: