Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Valimisliidu Meie Tallinn linnapeakandidaat on Maria Kaljuste

Neljapäeval oma valimisplatvormi tutvustanud valimisliidu Meie Tallinn linnapeakandidaat on tänavu EKRE-st välja heidetud Maria Kaljuste.

Valimisliidu programmis seisab, et Tallinn vajab kaasaegset juhtimist, linnaosavalitsuse töö ümber korraldamist. Valimisliidu lubaduseks on ka ametnike vähendamine ja nendele reaalse vastutuse kehtestamine.

"Kinnistute arendamine rohealadel on keelatud. Seksuaalvähemuste paraade ei toimu ja me ei luba ehitada Tallinnasse mošeed," ütles Kaljuste valimisliidu pressikonverentsil. Ta lisas, et valimisplatvorm on veel algusjärgus ja seda täiendatakse.

Ajakirjanike küsimustele vastates ütles Kaljuste, et Reidi teed tuleb Kaljuste sõnul toetada, kuid projekt on poolik. Valimisliiduga ühinemiseks on tema sõnul kirjutanud avaldused ligi 30 inimest.

Valimisliidu initsiatiivgrupp koosneb MTÜ-st Tark ja Terve Eesti liikmetest, Rahva Ühtsuse Erakonnast, Vabaerakonna liikmetest, Tallinna Rahvuslaste klubi liikmetest, EKRE liikmetest ja Vabaduspartei Põllumeeste Kogu liikmetest ning parteitutest linnakodanikest.

Kaljuste sõnul ei tohi Eesti inimesed, väikeparteid ja rahvuslikud liikumised jääda kõrvaltvaatajaks sellele, mis Eestis tervikuna ja pealinnas praegu toimub.

Tihedas koostöös ja kaasamõtlejate hulgas on Kaljuste sõnul ka teised valimisliidud, nagu näiteks Meie saaremaa, Teie Rakvere Heaks, Viimsi valimisliiduga.

Toimetaja: Indrek Kuus

Allikas: ERR

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: