Kantsler Prisket pahandas ühendministeeriumi kohviku veinilett

{{1508849520000 | amCalendar}}

Tallinnas ühendministeeriumisse kohvikupidaja poolt üles seatud veinilett pahandas seal töötava sotsiaalministeeriumi kantslerit Marika Prisket.

"Sisuliselt hakkas kohvikus töötama vinoteek, mis tekitab kahtlusi sotsiaalministeeriumi prioriteetide kohta," ütles Priske ERR-ile. Ta edastas pretensiooni ka hoonet haldavale Riigi Kinnisvara AS-ile.

RKAS-i juhatuse liige Tanel Tiits lausus, et küsimuse püstitamine on talle arusaadav.

"Kuid me pole veel kujundanud kindlat seisukohta, oleme Priskega seda teemat arutanud, kuid asi tuleb lahendada kõigi osapoolte vahel, sealhulgas kohvikut haldava ettevõtte huve arvestades," lausus Tiits.

Ta lisas, et kui klient ehk ühendministeerium ei soovi alkoholimüüki oma kohvikus, siis tuleb midagi ette võtta.

Töö- ja terviseminister Jevgeni Ossinovski ütles teisipäeva õhtul intervjuus "Aktuaalsele kaamerale", et kuulis alkoholimüügist kohvikus meedia vahendusel.

"Tulles lähetusest kell 12.30 päeval, kuulsin tõepoolest, et selline küsimus on tekkinud. Mina ei olnud kunagi märganud, et alkoholi seal müüakse. Minule teadaolevalt on palutud RKAS-ilt see valik sealt eemaldada," ütles minister.

Toimetaja: Indrek Kuus

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: