Eesti Ekspress: Maris Jesset kaalutakse sotside uueks juhiks

Maris Jesse
Maris Jesse Autor/allikas: Siim Lõvi/ERR

Eesti Ekspressi andmetel kaaluvad sotsiaaldemokraadid Jevgeni Ossinovski asemele ministriks ja erakonna esimeheks praegust sotsiaalministeeriumi terviseala asekantslerit Maris Jesset.

Ekspressi sahinate rubriik kirjutab, et teise võimaliku juhikandidaadina liigub kuluaarides siseminister Andres Anvelti nimi. Parteibossina kujutaksid end ette ka Riigikogu liikmed Hannes Hanso ja Rainer Vakra, kirjutas Ekspress.

Maris Jesse lükkas spekulatsioonid tagasi. "Täpselt neli nädalat tagasi sahistas Eesti Ekspress mind terviseministriks, täna ülendas toimetus mind juba ühe erakonna juhiks. Järgmiseks ootaksin pakkumist Euroopa Komisjoni presidendi kohale," kirjutas Jesse Facebookis.

"Mul endal on muidu kõik hästi ja selliseid karjäärimõtteid peast läbi ei ole käinud, tegelikult ei ole keegi mulle ka selliseid ettepanekuid teinud. Rohkem allikakriitilist suhtumist, ekspress-sõbrad," lisas Jesse veel.

Toimetaja: Aleksander Krjukov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: