Egon Elstein: Lottemaa saab sel aastal miinusest välja

Egon Elstein
Egon Elstein Autor/allikas: ERR

Lottemaa üks omanikest Egon Elstein usub, et Lottemaa saab sel aastal kahjumist välja.

Elstein rääkis Vikerhommikus, et Lottemaa on seni veel kahjumis, sest kõige suurem vastane käibe mõttes on kehv suvi, kuid oli ka finantsilisi põhjusi.

"Lottemaa ehitati ju teatavasti laenudega ning et saada paremaid tingimusi, on vaja tugevamaid tagatisi. Neid nii häid tagatisi kui vaja sel ajal ei olnud. Veel oli vaja saada Kredexi toetus taha, millel on jällegi oma hind. Hoolimata igapäevastest tulemustest sellised finantskohustused võtsid suure osa käibest ära," nentis ta.

Elsteini sõnul on nüüd plaan hakata ära kasutama halba ilma.

"Aasta algus läks finantsasjade korraldamise peale, mis nüüdseks on korras. Järgmiseks hooajaks on kavas rohkem katuseid ehitada ja ilmastikukindlamaks Lottemaa muuta," märkis Elstein.

Elsteini sõnul on Lottemaa väga hea koostööpartner Tallink, kellega vaadatakse Soome poole, et oma teenust pakkuda, samuti on läbirääkimisi Estraveliga. "Kõige paremat reklaami teeb muidugi Lotte ise," märkis ta.

"Suurem osa hooajast on ees, praegu olme kuskil 30-40 protsendi juures, kuid usun küll, et selle aasta numbrid enam miinust näidata ei tohiks," ütles Elstein.

Toimetaja: Marek Kuul

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: