Kommunaalamet: kõnnitee uuendamise taga pole Keskerakond ({{commentsTotal}})

Tallinna kommunaalameti teatel ei ole Tallinnas Narva maanteel asuva kõnnitee lõigu parandamise põhjus see, et seal asub linnas võimul oleva Keskerakonna peakontor.

"Tulenevalt eeltoodust on remonttööd kõnniteedele ameti tavapärane tegevus, objektide valikul lähtutakse nii teeseisundi järelevalve käigus kogutavast informatsioonist kui ka linnakodanikelt saabunud pöördumistest," ütles ERR-ile Tallinna kommunaalameti juhataja asetäitja Tarmo Sulg

Narva maantee on tema sõnul olnud käesoleval aastal kõrgendatud tähelepanu all seoses Tallinna Ülikooli ette rajatud reguleeritava ülekäigurajaga, mistõttu korrastatakse sinna suubuvaid kõnniteid.

"Näiteks sel nädalal on tööde plaanis Narva mnt 26-36 hoonete esiste kõnniteede ebatasasuste ja trammipeatuse ooteplatvormi parandustööd," lausus Sulg.

Keskerakond pressiesindaja sõnul seoses kõnniteega linnale ametlikku pöördumist teinud ei ole.

"Küll aga on selles küsimuses büroo sekretär linnale edasi saatnud meile saabunud mureliku kodaniku kirja. Kommunaalametile saadetud kirjas esitati murekohana märgistuse puudumist Narva maantee ristmikul ja viidati sealhulgas ka kõnnitee halvale seisukorrale," ütles ERR-ile Keskerakonna pressiesindaja Andre Hanimägi.Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: