Purjus juhi põhjustatud liiklusõnnetuses hukkus jalakäija ({{commentsTotal}})

{{1539775860000 | amCalendar}}

Narvas sõitis kolmapäeval purjus juht autoga otsa jalakäijale, kes hukkus.

Kell 13.20 juhtus A. Puškini tänaval liiklusõnnetus, kus autojuht sõitis otsa jalakäijale ning lahkus õnnetuskohalt. Politsei pidas joobetunnustega mehe kinni kümmekond minutit hiljem.

Mercedest juhtinud 46-aastane mees sõitis otsa 59-aastasele Narva mehele, kes esialgsetel andmetel ületas teed selleks mitte ette nähtud kohas. Jalakäija suri. Õnnetuspaigalt leiti kargud, mis kuulusid hukkunule.

Juhi täpne joove selgub ekspertiisi käigus.

Narva politseijaoskonna patrullitalituse juht Aleksandr Urb sõnas, et see on viimase kuu jooksul kolmas juhtum Narva linnas, kus autojuht sõidab otsa jalakäijale ning lahkub sündmuskohalt sellest teavitamata.

"Liiklusõnnetusest, kus keegi viga saab, peab Häirekeskusele teatama. Inimese abitusse seisundisse jätmine ja sündmuskohalt lahkumine on äärmiselt amoraalne ning sellega kaasneb karmim karistus," ütles Urb.

"Joobes juhtide süül on tänavu Eestis hukkunud kümme inimest ja viga saanud 140. Käesoleval aastal ei olnud tänaseni Ida prefektuuri territooriumil ükski inimene joobes juhi süül elu kaotanud," märkis Urb.

Sel aastal on liikluses hukkunud 60 inimest ja viga saanud 1462. Seda on rohkem, kui möödunud aastal. Jalakäijaid on hukkunud üheksa ja viga saanud 208 inimest.

Toimetaja: Marek KuulHea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: