Korobeinik lahkus Pärnu volikogust

Andrei Korobeinik
Andrei Korobeinik Autor/allikas: ETV

Hiljuti Reformierakonnast välja astunud ettevõtja Andrei Korobeinik peatas oma volitused Pärnu linnavolikogus kolmeks kuuks, lisades samas, et ta ei plaani volikogu praeguse koosseisu töös rohkem osaleda.

Linna valimiskomisjoni otsuse kohaselt asendab Korobeinikut Pärnu volikogus 31. jaanuarini Marika Walter, kirjutab rus.err.ee. Korobeinik ise ütles, et kuna ta lahkus Reformierakonnast, peab seda parteid volikogus esindama keegi teine.

ERR-i täpsustavale küsimusele, miks ta mandaadist ei loobunud, vaid üksnes peatas volitused kolmeks kuuks, vastas ettevõtja, et tal oli kiire. "Mul ei olnud aega detailidesse süveneda. Ma tahtsin oma avalduse esitada enna järgmist istungit. Mul ei ole plaani naasta," selgitas Korobeinik.

Kaheksa aastat Reformierakonda kuulunud Korobeinik lahkus erakonnast oktoobri alguses, tuues põhjuseks tõiga, et praegune erakond pole enam see, kuhu ta aastate eest astus.

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: