EAS avas aasta lõpus Pärnus kontori ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Foto: ERR

EAS avas aasta lõpus Pärnus kontori, kus töötab praegu kümme inimest ning märtsi lõpuks kasvab töötajate arv 24-ni.

Kontor asub Pärnu maanteel asuvas ärimajas. Töötajate Pärnusse viimiseks kasutas EAS nn vabatahtlikku voolavust - kui aasta jooksul mõni töökoht vabanes, kaaluti esmalt võimalust leida uus inimene Pärnust, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Sellisel viisil leiti esimesed kümme inimest ning nüüd otsitakse Pärnusse veel töötajaid juurde. Viis inimest Tallinnas koondati, sest nende töökoht viidi Pärnusse, kuid nad ise Pärnusse minna ei soovinud.

"Me tegime otsuse, et otsime sellised ametikohad, mis ei pea olema Tallinnas ja millel oleks väärtust Pärnus. Me tahame ka Pärnus olla oma klientidele ehk ettevõtetele lähemal. Näiteks otsustasime tuua siia mõned juristi ametikohad, näiteks ärikeskkonna nõuniku ametikoha. Tema hakkab tegelema ärikeskkonna analüüsiga ja igasuguste ettepanekuga, kuidas ettevõtlust ja ärikeskkonda parandada. Esimesed kuulutused on juba üleval," selgitas EAS-i personalijuht Gerli Jõgi.

Toimetaja: Merili Nael

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: