Tallinna kesklinna kerkib 20 miljoni eurone erameditsiinikeskus

$content['photos'][0]['caption'.lang::suffix($GLOBALS['category']['lang'])]?>
Uue hoone eskiis. Autor/allikas: Confido

Tallinna kesklinnas Veerenni asumis algasid erameditsiini ettevõtetele mõeldud kaheksakorruselise Pharma Plaza ehitustööd, mille kogumaksumus ulatub üle 20 miljoni euro.

Ankurrentnik Confido lubab 2020. aasta suvel valmivas tervisemajas avada Põhjamaade moodsaima erameditsiinikeskuse.

Tarmo Laanetu, kes on tervisemaja arendava Pharma Plaza OÜ üks omanikke, ütles, et ehitatav hoone on teine etapp tema visioonist rajada Veerenni asumisse Eesti suurim ja kaasaegseim erameditsiinilinnak.

Pressiteates märkis ta, et ennekõike on see patsientide mugavuse ja aja kokkuhoiu huvides, et võimalikult palju erinevaid teenuseid oleks koondatud ühte kohta.

Linnaku esimene maja ehk Veerenni Tervisekeskus valmis juba 2016. aasta suvel. Ka uue tervisemaja ligikaudu 10 000 ruutmeetri suurusest kogumahust on tänaseks lepingutega kaetud juba veidi üle poole.

Arendaja on sõlminud ankurrentniku lepingu Confido Healthcare Groupiga, mis rajab hoone kolmele korrusele erameditsiinikeskuse.

"Confido on viie tegevusaasta jooksul kasvanud pisikesest arstikeskusest Eesti üheks juhtivaks eraarstiabi kliinikuks, kus üle poolesaja Eesti tipparsti ja spetsialisti pakub rohkem kui 300 tervise- ja heaoluteenust," põhjendas keskust juhtiv Kadi Lambot vajadust uute pindade järele.

Confido avab uues majas rohkem kui 3000 ruutmeetril pere-, üld- ja eriarstiabi ning päevakirurgia teenuseid pakkuva erameditsiinikeskuse, vaimse tervise keskuse, sõltuvusravikeskuse, töötervishoiu ekspertkeskuse ning radioloogiateenuste ettevõtte Nordic Imaging.

Tänu maa-alusele parkimiskorrusele ja mahukale parkimismajale on Pharma Plaza kasutuses üle 300 autokoha. Hoone arhitekt on Rein Murula ning ehitajaks Rand & Tuulberg.

Toimetaja: Priit Luts

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: