Mäggi: hakkan nüüd taas suhteid korraldama

Janek Mäggi ja Jüri Ratas
Janek Mäggi ja Jüri Ratas Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

Riigikogu valimistel 1671 häält saanud, aga parlamendist välja jäänud riigihalduse minister Janek Mäggi (KE) alustab tõenäoliselt paari nädala pärast taas tööd suhtekorraldajana.

"Praegu on jah kõige tõenäolisem see, et paari nädala pärast hakkan jälle suhteid korraldama," ütles Mäggi ERR-ile.

"Eks ma lähen erasektorisse ja hakkan tegema tööd. Ega kui põllumees saab vahepeal linna tööle ja see töö otsa lõppeb, siis ta peab ikkagi põllule tagasi minema. Muidu tuleb ju nälg kätte," lisas ta.

ERR küsis, kas ta hakkaks siis taas juhtima kommunikatsioonibürood Powerhouse.

"Ma arvan, et jah. See on kindlasti minu esimene valik," vastas Mäggi.

Mäggi, kes on praegu ka Keskerakonna juhatuse liige, ütles, et erakonnast ja juhatusest ta suhtekorraldusse tagasi minnes välja ei astuks.

"Kuna ma olen erakonna juhatuse liige kuni järgmise aasta sügiseni, siis suure tõenäosusega ma selle mandaadi olen siiski lõpuni," lausus Mäggi.

Mäggi sõnul ei tohiks erakondlik kuuluvus olla takistuseks tema töös erasektoris.

Europarlamenti kandideerimisest rääkides ütles Mäggi, et tema perekond seda kindlasti ei toeta ja tal ei ole huvi Brüsselisse tööle minna. Samas ei välistanud ta erakonna toetuseks kandideerimist.

Oma valimistulemusega jäi Mäggi enda sõnul rahule. "Olen väga rahul. Sain vist 33 riigikokku pääsenud inimesest rohkem hääli, sain ka Eiki Nestorist rohkem hääli. No, mis sa veel tahad. Ma arvan, et algaja kandideerija kohta päris tubli tulemus. Loomulikult ma oleks tahtnud esineda erakonna jaoks veel paremini," kommenteeris Mäggi.

Toimetaja: Aleksander Krjukov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: