Haapsalus jätkub Tallinna maantee remont ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Foto: ERR

Sellest nädalast jätkub Haapsalu liikluse tähtsaima tuiksoone, Tallinna maantee 1,2 miljonit eurot maksev remont, mis oli vahepeal mitmeks kuuks seisma pandud.

Mullu oktoobris alanud renoveerimine peatati talviste olude tõttu ning kogu selle aja on teelõik suletud olnud.

Haapsalu aselinnapea Peeter Vikmani sõnul kinnitas ehitaja, et asfalt pannakse maha mai lõpuks ja juuni alguses loodetakse tee liiklemiseks avada.

Vikman ütles, et tulevikus plaanib linn aja kokku hoidmiseks ühendada suurte tee-ehituste projekteerimis- ja ehitushanked.

"Praegusel objektil oli selline olukord, et meil oli juba projekt olemas ja hankisime tööd. Järgmisele lõigule on plaan hankida ehitaja-projekteerija nagu ühes isikus, et saab jooksvalt ja sujuvalt kõiki küsimusi lahendada see sama ettevõte, kes siis ka ehitab. Siin tuli mõnedki asjad ümber projekteerida nii, et see võttis tõesti aega vahele. Sadeveetrassidega selgus, et mõned trassid ei olnud vanadel joonistel, ja see selgus alles siis, kui tööd sinnamaale jõudsid. Siis tuli jälle ümber ehitada nii, et selliseid takistusi oli," selgitas Haapsalu abilinnapea.

Toimetaja: Laur Viirand

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: