Postimehe peatoimetajaks sai Peeter Helme

Peeter Helme
Peeter Helme Autor/allikas: Kairit Leibold

Postimehe uueks peatoimetajaks saab alates 3. aprillist ajalehe arvamustoimetuse praegune juhataja ja endine Vikerraadio toimetaja Peeter Helme. Eelmine peatoimetaja Lauri Hussar siirdus aasta alguses poliitikasse.

Helme lausus, et senine töö Postimehes on mõjunud inspireerivalt ning ta loodab jätkata lehe uuendamist. "Mul on suur usk oma kolleegidesse, kellele olen algusest peale saanud toetuda. Usun, et ühiselt õnnestub meil muuta Postimees veelgi paremaks leheks, kui ta on juba täna." 

Postimees Grupi uudismeedia juht ja Postimehe vastutav väljaandja Merili Nikkolo ütles, et tal on hea meel, et Helme otsustas väljakutse vastu võtta. "Helme alustas arvamustoimetuse juhi kohal jaanuari keskel ning on näidanud selle ajaga end liidrina, kes hoiab meeskonda, on motiveeriv ja edasiviiv aruteludes," sõnas ta.

"Helme mõistab Postimehe rolli ja tähtsust Eesti elu kujundamisel ning oskab seda hinnata, väärtustab kvaliteetset ajakirjandust ning seisab selle eest. Usun, et Postimees on igapäevaselt heades kätes." 

Peeter Helme on töötanud aastatel 2010-2013 Eesti Ekspressi Areeni kirjandustoimetajana. 2014. aastast oli Helme tööl Vikerraadios, tegeledes kultuuri- ja ühiskonnasaadete juhtimise ja toimetamisega.

Allikas: BNS

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: