Russalka juures muutub neljapäevast liikluskorraldus

Foto olevate autode registreerimismärgid on korrektsed.
Foto olevate autode registreerimismärgid on korrektsed. Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

Neljapäeva, 13. juuni õhtul kell 21 muutub Tallinnas Narva maantee ja Pirita tee ristmikul liikluskorraldus, kuid autodele jäävad endiselt kasutada kaks sõidurada nii kesklinna kui Pirita suunas.

Liiklejate jaoks ei muutu just palju, sest endiselt tagatakse mõlemas sõidusuunas liiklus 2+2 sõidurajal – kaks sõidurada suunduvad nii linna ja kui Pirita suunas. Piritalt linna suunas jääb endiselt parempoolne sõidurada vabavoolseks, s.t seal ei mõjuta liiklust valgusfoorid, välja arvatud vaid üks kergliiklusfoor Hiina saatkonna ees.

Narva maanteel on lauluväljaku poolses küljes tagatud 1+1 sõidurajaga liiklus.

Kesklinna vanem Vladimir Svet selgitas ERR-ile, et liiklus tõstetakse lihtsalt valmisehitatud asfaltlõigule, praegusega võrreldes nihkub liiklus merest eemale. Sõiduradasid vähemaks ei võeta.

Liiklejad peavad arvestama, et endiselt pole Pirita suunalt võimalik teha Narva maanteele vasakpööret ega Narva maanteelt Pirita suunas parempööret. Piritalt Narva maanteele ning vastupidises suunas liigelda soovivatel sõidukijuhtidel on soovitav kasutada alternatiivseid marsruute.

Uus liikluskorraldus jääb kehtima augusti keskpaigani.

Toimetaja: Marko Tooming

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: