Narva puitmajade tootja koondab üle 100 töötaja ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Foto: modulehouse.ee

Narvas moodulmaju tootnud ettevõte Modulehouse teatas, et lõpetab tegevuse ning koondab rohkem kui 100 töötajat.

Eesti töötukassa koondamistele reageerimise peaspetsialist Kaia Savisto kinnitas Põhjarannikule, et 3. juulil esitas OÜ Modulehouse töötukassale teatise 109 töötaja koondamise kohta. Teise teavituse võib ettevõte töötukassale esitada 18. juulil ning pärast seda edastada töötajatele koondamisteated.

OÜ Modulehouse esimeses töötukassa teavituses selgitatakse, et kollektiivse koondamise põhjus on ettevõtte tegevuse lõpetamine ning koondamisele lähevad kõik töökohad.

OÜ Modulehouse juhatuse liige Jevgeni Rõbakov rääkis, et 15. juulil saabus nende juurde Venemaa kodanikust põhiaktsionär ning üldiselt jäi mulje, et ettevõte lakkab tõepoolest olemast. 

Rõbakov ütles, et koondatavad on erisuguse eriala ja kvalifikatsiooniga spetsialistid tisleritest lukkseppade, viimistlejate ja ventilatsioonispetsialistideni. Põhiline osa töötajatest tegeles aga puitkarkasside tootmise ja kokkupanekuga. 

OÜ-l Modulehouse on praegu 111 töötajat, ettevõtte kvartalikäive ulatub miljonitesse eurodesse, ent neil on riigi ees ka rohkem kui 54 000 euro suurune maksuvõlg.

Toimetaja: Marko Tooming

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: