Politsei palub abi Tallinnas kadunud 23-aastase Cärolini otsingutel

{{1576958520000 | amCalendar}}
$content['photos'][0]['caption'.lang::suffix($GLOBALS['category']['lang'])]?>
Politsei. Autor/allikas: politsei

Politsei palub abi 23-aastase Cärolini leidmisel, kes lahkus neljapäeva hommikul oma kodust Nõmmel ega ole sinna naasnud. Eeskätt on oodatud Rebase ja Naaritsa tänava majade turvakaamerasalvestised.

Tallinnas kadunud 23-aastast Cärolini otsiva politseini on jõudnud väärtuslikku materjali Nõmme valvekaameratest, lisaks oleks aga vaja ka Rebase ja Naaritsa tänava turvasalvestisi.

Politseini on jõudnud valvekaamerasalvestis, millelt on näha, et neljapäeva hommikul kella 10 ajal liikus Cärolin Nõmmel mööda Rebase tänavat Naaritsa tänava suunas, kuid pole teada, kuhu täpselt ta sealt edasi võis minna.

Seega palub politsei Nõmme Rebase ja Raba tänava valvekaamerate omanikel võimalusel vaadata üle 19. detsembri salvestised alates kella 9-st hommikul.

Kõigil, kes on Cärolini näinud või kel on infot tema võimalikust asukohast, tuleks sellest teada anda numbril 112.

Cärolini otsingud jätkusid pühapäeva hommikul 30 vabatahtliku kaasabil. Kontrolliti Cärolini kodulähedast piirkonda nii Pääsküla rabas kui ka linnatänavatel liikudes. Samuti koguti lisainfot piirkonna kohalikelt elanikelt, kontrolliti mahajäetud hooneid ja kõrghaljastatud alasid linna piiril. Otsingutele oli kaasatud politseikoer.

Reedel teatas politseile murelik lähedane, et Cärolin ei ole jõudnud koju ning temaga ei saa ühendust. Politsei on suhelnud naise lähedastega ja kontrollinud tema võimalikke asukohti. Seni kogutud andmed viitavad sellele, et naine võis liikuda Pääsküla raba piirkonnas, kuid paraku ei ole Cärolini asukohta õnnestunud tuvastada.

Reede õhtul kontrollisid politseinikud koos vabatahtlikega Pääsküla raba. Otsingutele kaasati politseikoerad ja ala vaadati üle drooniga. Samuti otsiti Cärolini Nõmmel tema kodu lähedalt, kuid naist ei ole seni leitud.

Laupäeval otsingud jätkusid ning vabatahtlikud kammisid Pääsküla raba otsinguala läbi ahelikus liikudes. Kaasatud oli ka ATV, millega vaadati läbi raskesti ligipääsetavad kohad. Samuti jätkati päeval otsinguid naise kodu ümbruses Pääsküla ja Nõmme kandis. Politseinikud kontrollisid koos lähedastega üle paiku, kuhu Cärolin võis minna ning kogusid infot kodupiirkonna elanikelt. Cärolini isikukirjeldus on edastatud nii linna bussi- kui ka taksojuhtidele. 

Cärolin lahkus oma kodust Nõmmel neljapäeva, 19. detsembri hommikul. Kuna Pääsküla raba on vaid üks võimalik koht, kuhu naine võis minna, siis jätkub ka lisainfo kogumine tema liikumissuuna kohta. Seetõttu palub politsei Nõmmel Rebase või Raba tänava eramajade ja ettevõtete omanikel, kel on valvekaamerad, vaadata võimalusel üle kaamerate salvestised 19. detsembri hommikul kella 9-st kuni õhtul kella 16-ni.

Samuti kutsub politsei autoomanikke üles vaatama võimalusel läbi oma pardakaamera salvestisi, kes sel ajavahemikul Nõmmel Rebase või Raba tänaval sõitsid või parkisid.

Cärolin on umbes 165 cm pikk ning tal on pruuni värvi õlgadeni juuksed. Seljas peaks tal olema must jope, mille kapuutsiäärele on lisatud karv.

Cärolini lähedased on loonud ka avaliku Facebooki grupi "Kadunud Cärolini otsingud", kuhu palutakse kõigil, kes on naist näinud või teavad midagi tema võimaliku asukoha kohta, sellest teada anda.

Toimetaja: Merilin Pärli

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: