Viru Keskus lühendab ajutiselt lahtiolekuaegu

$content['photos'][0]['caption'.lang::suffix($GLOBALS['category']['lang'])]?>
Viru Keskus. Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

Viru Keskus ja Tallinna Kaubamaja lühendavad eriolukorra tõttu alates kolmapäevast kaupluste lahtiolekuaegu.

Viru Keskus ja Tallinna Kaubamaja on alates kolmapäevast avatud vahemikus kella 10 - 19. Muudatus ei puuduta Kaubamaja Toidumaailma ja Apotheka apteeki, mis on avatud tavapärastel aegadel, vastavalt kella 9 - 22 ja 9 - 21.

"Lühendame sellest kolmapäevast lahtioleku aegu keskuses - teeme seda vastutustundest meie külastajate ja töötajate ees. Otsuse tegime koos oma keskuse kaupmeestega, säilitamaks töökohti ja tulles vastu klientide vajadustele," kommenteeris Viru Keskuse juht Gertti Kogermann.

Kogermanni sõnul on klientide ja töötajate tervise hoidmine kõige tähtsam, seega rakendatakse täiendavaid meetmeid tagamaks viiruse minimaalselt võimalikku levimist. Keskuses on oluliselt suurendatud üldpindade koristust, paigaldatud on desinfitseerivad vahendid, tagatud on käte pesemise võimalused ja terviseameti infotahvlid viiruste vältimise profülaktikaks.

Kaubamaja toiduosakond jääb avatuks tavapärastel aegadel.

"Oleme tõhustanud müügisaali puhastust ja kontaktpindade desinfitseerimist. Erilise tähelepanu all on kassatsoonide ja iseteeninduskassade hügieen. Lisaks oleme müügisaali toonud klientidele kätepuhastusjaamad," selgitas Kaubamaja AS tegevdirektor Erkki Laugus. "Samuti oleme arvestanud, et viirusele vastuvõtlikumad töötajad ei peaks olema otseses kontaktis klientidega ja saaksid võimalusel töötada kodus."

Laugus kinnitas, et esmatarbe- ja toidukaupade puudust kartma ei pea ning kutsus inimesi üles mõistlikule tarbimisele.

Toimetaja: Merilin Pärli

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: