Video: politsei eest põgenev noormees hüppas sõitvast autost välja

Laupäeva õhtul tabasid politseinikud Narvas noormehe, kes autot juhtides liikluseeskirju rikkus ning tagaajamise käigus ka liikuvast sõidukist välja hüppas.

Kella 22.00 ajal teostas politsei Narva linnas Kangelaste prospekti tänaval regulaarset liiklusjärelvalvet, mille käigus andsid politseinikud sõiduautole Volkswagen peatumismärguande, mida 23-aastane sõidukijuht eiras.

Politseipatrull järgnes autole, mis liikus mööda Narva linna erinevaid tänavaid. Sõidu käigus ületas juht kiirust, sõitis üle haljasalade, sõitis vastassuunas ja kergliiklusteel ning tegi ohtlikke manöövreid. Sellise sõidustiiliga seadis ta ohtu nii kaasliiklejate kui ka enda elu, mistõttu kaasati tema tabamiseks abijõude.

Vestervalli tänavale jõudes hüppas mees liikuvast autost välja ning sõiduk liikus edasi umbes 60 meetrit, sõites pikali liiklusmärgi ning seejärel jäi pidama vastu maja seina.

Mees püüdis joostes politsei eest põgeneda, kuid politseinikud pidasid mehe kinni. Keegi juhtunus kannatada ei saanud.

Mehel puudus juhtimisõigus ning teda on varasemalt karistatud juhtimisõiguseta sõiduki juhtimise eest. Juhtunu osas on alustatud kriminaalmenetlust.

Politsei tuletab meelde, et kui teised inimesed näevad, et juhtimisõiguseta inimene on autoroolis, tuleb sellest kindlasti teada anda 112.

Toimetaja: Merili Nael

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: