Aller nimetas MES-i nõukogu liikmeks sotsi Rein Randveri

Rein Randver
Rein Randver Autor/allikas: Aurelia Minev/ERR

Maaeluminister Arvo Aller (EKRE) kutsus Maaelu Edendamise Sihtasutuse (MES) nõukogust tagasi Raivo Mustingu ja nimetas nõukogu liikmeks sotsiaaldemokraat Rein Randveri.

Randver ütles ERR-ile, et ta määrati nõukokku erialaste teadmiste ja kogemuste baasil.

"Eks ikka inimesel on oma haridus, mul on see põllumajanduslik haridus. On ka vastav töökogemus nii eelmises riigikorras kui ka vabariigi ajal," ütles Randver.

Kuna Randver kuulub opositsioonierakonna ridadesse, siis küsis ERR, kas tal on plaanis erakonnast lähiajal välja astuda ja enne kohalikke valimisi EKRE-ga liituda?

"Nendele teemadele ei ole isiklikult selles vaates küll mõelnud," ütles Randver.

Randver kuulus aastatel 2002-2011 Rahvaliitu. 20. jaanuarist 2011 on ta Sotsiaaldemokraatliku Erakonna liige. Randver on olnud riigikogu asendusliige ning aastatel 2006–2007 keskkonnaminister.

MES-i nõukogusse kuuluvad Andres Oopkaup (esimees), Enel Liin, Erko Vallbaum, Janika Usin, Mait Talu, Marko Gorban, Mart Järvik, Mart Undrest, Rait Verrev, Rein Randver ja Tiit Niilo.

MES on praegusel kujul 2001. aastal moodustatud sihtasutus, mis edendab maaelu. Sihtasutus annab laene ja tegeleb maaelu maine kujundamise ja võlakohustuste tagamisega.

Toimetaja: Grete-Liina Roosve

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: