Ööpäevaga lisandus 10 koroonahaiget

$content['photos'][0]['caption'.lang::suffix($GLOBALS['category']['lang'])]?>
Autor/allikas: ERR

Viimase ööpäeva jooksul analüüsiti Eestis 961 haigust COVID-19 põhjustava SARS-CoV-2 viiruse esmast testi, lisandus 10 positiivset testi tulemust.

Rahvastikuregistri andmete järgi laekus viis positiivset testi tulemust Tartumaale (kolm Tartu linna) ja kaks Harjumaale (üks Tallinna). Kolme positiivse tulemuse puhul on maakond teadmata.

Ühe juhtumi puhul on haigus Saksamaalt sisse toodud. Ülejäänud nakatunute puhul käib hetkel veel asjaolude täpsustamine.

7. augusti hommikuse seisuga vajab Eestis koroonaviiruse tõttu haiglaravi üheksa inimest, juhitaval hingamisel on üks patsient.

Aktiivsete haigusjuhtude arv tõusis ööpäevaga üheksa võrra ja on nüüd 107.

Uusi surmajuhtumeid ööpäeva jooksul ei lisandunud. Kokku on Eestis koroonaviirus nõudnud 63 inimese elu.

Reedese seisuga on haiglates lõpetatud 395 COVID-19 haigusjuhtumit 382 inimesega.

Tervenenud on 1 956 inimest. Neist 1 482 inimese haigusjuhtum on lõpetatud (75,8 protsenti), 474 inimese puhul (24,2 protsenti) on positiivsest testist möödunud rohkem kui 28 päeva ja inimene ei viibi haiglaravil, st ootab tervenemise kinnitamist.

Eestis on kokku tehtud enam kui 123 000 esmast testi, nendest 2133 ehk 1,7 protsenti on olnud SARS-CoV-2 viiruse suhtes positiivsed.

Toimetaja: Liisbeth Rats

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: