Arkadi Popov sai Lääne-Tallinna keskhaigla uueks juhiks

Arkadi Popov.
Arkadi Popov. Autor/allikas: Vladislava Snurnikova/ERR

Lääne-Tallinna keskhaigla uueks juhiks sai Arkadi Popov, senine juht Imbi Moks jätkab juhatuse liikmena

Lääne-Tallinna keskhaigla nõukogu esinaise Merike Martinsoni sõnul oli valikukomisjoni otsus üksmeelne, edastas haigla pressiesindaja.

Popov asub uude ametisse 5. detsembrist.

Lääne-Tallinna keskhaigla juhatus jätkab senise kolmeliikmelise asemel neljaliikmelisena, ravijuhi ja neljanda liikmena alustab 5. detsembrist tööd Imbi Moks.

"Nõukogu otsustas valida haigla juhatusse kaks uut liiget, sest Lääne-Tallinna keskhaigla näol on tegemist pealinna ühe suurima ja mitmeprofiilse keskhaiglaga. Ühtlasi on meil ees ootamas mahukas töö Tallinna haigla realiseerimisel, mis eeldab väga suurt töömahtu ning  seepärast nõukogu otsustas juhatuse esimehe kõrvale valida ka juhatuse liikmena ravijuhi," ütles Martinson.

Lääne-Tallinna keskhaigla juhatuse esimehe kohale laekus kokku kuus avaldust, kõik kandidaadid kutsuti ka vestlusvooru.

Lääne-Tallinna Keskhaigla kuulutas septembris välja avaliku konkursi juhatuse esimehe kohale seoses praeguse juhatuse esimehe ametiaja lõppemisega detsembri alguses.

Konkursid viis läbi Lääne-Tallinna keskhaigla ja valikukomisjoniks oli haigla nõukogu liikmed ning juhi konkursi läbiviimisele oli kaasatud väliseksperdina Fontes PMP OÜ partner ja juhtivkonsultant Kaire Laas ning Lääne-Tallinna keskhaigla kliinikute esindajana kirurgiakliiniku juht Andres Kork.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: