Keskerakonna uueks peasekretäriks saab Andre Hanimägi ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Keskerakonna juhatus otsustas pühapäeval nimetada erakonna uueks peasekretäriks praeguse Haabersti linnaosa vanema ning erakonna endise avalike suhete juhi Andre Hanimägi, kes asub korruptsioonikahtlustuse saanud Mihhail Korbi asemele.

"Hanimägi tunneb erakonna toimimist ja liikmeid ning on muuhulgas panustanud erakonna edusse viimasel kolmel valimisel. Ta on nii erakonna avalike suhete juhina kui ka linnaosa vanemana tõestanud ennast võimeka juhina, kes oskab leida lahendusi, suhelda nii erakonna liikmete kui ka meediaga ning esitada uusi ideid ja neid ellu viia," selgitas Keskerakonna esimees Jüri Ratas juhatuse valikut.

Keskerakonna pressiteenistuse teatel sõnas Ratas, et eelseisvad valimised ning erakonnas läbi viidud ümberkorraldused vajavad uut lähenemist, et erakond oleks veelgi tugevam.

Hanimägi märkis, et uus amet ei saa olema lihtne ning tööpõld on lai. "Soovin peasekretärina esmajärjekorras kasvatada usaldust erakonda nii meie valijate kui ka kõigi teiste seas, parandada suhtlust erakonnaliikmete vahel ning loomulikult viia erakond oktoobris kohalike omavalitsuste valimistele tugeva ja eduka jõuna," rõhutas Hanimägi pressiteate vahendusel.

Ta lisas, et linnaosavanemana ta ei jätka.

Hanimägi alustab erakonna peasekretärina tööd 8. veebruaril.

Keskerakonna senine peasekretär ja riigikogu liige Korb astus 12. jaanuaril talle ja Keskerakonnale esitatud kriminaalkahtlustuse tõttu ametist tagasi.

Toimetaja: Mait Ots

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: