Lidlil on Eestis valminud või valmimas kaheksa kauplust

Lidli kauplus Narvas
Lidli kauplus Narvas Autor/allikas: Lidl/Ilja Smirnov

Praegu on valmimisjärgus kaheksa Lidli kauplust neljas Eesti linnas, kaks neist on saanud kasutusloa, teatas Lidl Eesti.

Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Narvas on Lidlil valmimisjärgus kaheksa kauplust, millest esimesed kaks – Tallinnas Lasnamäel ning Narvas – on saanud juba kasutusloa.

Jaanuaris avati Riias Lidli logistikakeskus, mis hakkab teenindama kauplusi nii Lätis kui Eestis.

Lidl Eesti märkis pressiteate vahendusel, et neil on Eestis kaugeleulatuvad laienemisplaanid.

Lidl Eesti on praeguseks palgale võtnud 180 inimest. Alates 2018. aastast on Lidl Eesti täitnud piirkonnajuhtide, kaupluste juhatajate ja asejuhatajate ametikohti.

Ettevõtte tegevjuht Jakob Josefsson ütles, et lisaks poehoonete väljaehitamisele ollakse investeeritud linnades ka uute sõidu- ja kõnniteede ehitusse ning tänavavalgustuse rajamisse.

Lidl Eesti loodi 2018. aastal. Jaemüügifirma Lidl, mis on osa Schwarzi jaekontsernist, mille peakontor asub Neckarsulmis. Schwarz Grupi käive 2019. aastal oli 113,3 miljardit eurot. Lidl on esindatud 32 riigis ning haldab 11 200 kauplust ja enam kui 200 logistikakeskust 29 riigis. Lidlis töötab üle 310 000 töötaja.

Lidli kauplus Tallinnas Lasnamäel Tähesajus Autor/allikas: Lidl/Egert Kamenik

Toimetaja: Marko Tooming

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: