Minister Kruuse vahetas MES-i nõukogus välja viis liiget

Maaeluminister Urmas Kruuse
Maaeluminister Urmas Kruuse Autor/allikas: Ken Mürk/ERR

Maaeluminister Urmas Kruuse (Reformierakond) nimetas esmaspäeval ametisse Maaelu Edendamise Sihtasutuse (MES) nõukogu viis uut liiget.

Kruuse kutsus veebruari lõpus oma otsusega nõukogust tagasi Eneli Liini, Erko Velbaumi, Mait Talu, Tiit Niilo, endise maaeluministri Mart Järviku ja Rait Verrevi.

MES-i nõukogu uute liikmetena alustavad tööd Maido Ruusmann, põllumajandus-kaubanduskoja juht Roomet Sõrmus, maaülikooli rektor Mait Klaassen, Aivar Rosenberg ja toiduainetetööstuse liidu juht Sirje Potisepp.

Nõukogus jätkavad senist tööd liikmetena Mart Undrest, Janika Usin, Rein Randver, Marko Gorban ja nõukogu esimehena Andres Oopkaup.

Liikmed vahetati välja, et täiendada sihtasutuse otsustusprotsesse nii põllumajandussektori esindusorganisatsioonide, toidutööstuse kui ka akadeemilise vaatega, teatati maaeluministeeriumist.

"Muudatused MES-i nõukogus pole ajendatud pelgalt uue valitsuse ametisse asumisest, vaid otsuste tegemisse on edaspidi kaasatud senisest oluliselt laiem vaade nii põllumajandustootmisele kui ka maaelule üldse," lausus maaeluminister Urmas Kruuse.

Toimetaja: Marko Tooming

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: