Ministeerium andis Nõva kooli pidajale ettekirjutuste täitmiseks lisaaega

$content['photos'][0]['caption'.lang::suffix($GLOBALS['category']['lang'])]?>
Nõva kool. Autor/allikas: ERR

Haridus- ja teadusministeerium rahuldas Lääne-Nigula valla taotluse pikendada ministeeriumi seatud ettekirjutuste täitmiseks kehtestatud tähtaega.

"Nõva kooli pidaja on esitanud ministeeriumile taotluse pikendada tähtaega nende ettekirjutuste täitmiseks, mille mittetäitmise puhul rakendatakse sunniraha, kuni 6. maini. Ministeerium on taotluse rahuldanud ning sunniraha rakendamise kohta otsustakse pärast pidaja esitatud dokumentide läbivaatamist," ütles ERR-ile haridus- ja teadusministeeriumi kommunikatsiooniosakonna asejuhataja Jelena Zemskova.

Haridus- ja teadusministeerium on saatis sel nädalal Lääne-Nigula vallavanemale hoiatuskirja sunniraha rakendamise kohta seoses Nõva koolile tehtud ettekirjutustega.

Ministeerium tõi välja, et vallavalitsusele tehti ettekirjutus seoses õpilastele tagatava võimalusega saada õpet õppekavas ettenähtud mahus. Samuti puudutab üks ettekirjutus õpilaste ja lastevanemate teavitust.

Toimetaja: Aleksander Krjukov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: