Otse kell 14: eksperdid vaktsineerimisest

Tartu vaktsineerimiskeskus
Tartu vaktsineerimiskeskus Autor/allikas: Tartu Ülikooli kliinikum

Esmaspäeval kell 14 algab vaktsineerimise infotund, kus eksperdid annavad ülevaate COVID-19 vaktsineerimise seisust Eestis ning vastavad COVID-19 vaktsiine ja vaktsineerimise korraldust puudutavatele küsimustele. Infotundi saab jälgida ERR-i portaalis ja telekanalis ETV2.

Infotunnis saavad sõna ja vastavad inimeste küsimustele COVID-19 teadusnõukoja juht professor Irja Lutsar, ravimiameti ohutusjärelevalve büroo juhataja Maia Uusküla, Eesti Perearstide Seltsi juhatuse liige Argo Lätt, terviseameti peadirektori asetäitja Mari-Anne Härma, sotsiaalministeeriumi asekantsler Maris Jesse, ning tervise- ja tööminister Tanel Kiik.

Infotundi modereerib ajakirjanik Kristo Elias.

Kuulajatel on võimalik infotunni ajal esitada ekspertidele küsimusi läbi internetikeskkonna Worksup märksõna: "vaktsineeri". Keskkond avatakse küsimusteks infotunni alguses. Samuti on võimalik küsimusi esitada telefonil 5451 0950.

COVID-19 vaktsineerimise eesmärgid on kaitsta riskirühmi, kelle nakatumisel võib COVID-19 haigus kulgeda raskemalt, ennetada ja vähendada COVID-19 põhjustatud haigus- ning surmajuhtumeid, vähendada koormust tervishoiusüsteemile ja majandusele ning kindlustada ühiskonnaelu normaalset toimimist. Ametlik info COVID-19 vaktsineerimise kohta: www.vaktsineeri.ee.

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: