Rebase tapnud ametnik nõuab kommentaatoritelt hüvitist

Arvuti klaviatuur
Arvuti klaviatuur Autor/allikas: Priit Luts/ERR

Haamriga rebase tapnud Kärdla haldusjuht Toomas Vannas on oma advokaadi Robert Sarve abiga välja saatnud kümneid kirju, nõudmaks tuhandeid eurosid inimestelt, kes käisid Vannase ja tema teo kohta kommentaariumites arvamust avaldamas, kirjutab Postimees.

Tänaseks on aga ühtse liidu moodustanud 12 nõudekirja saanud inimest, kellelt kõigilt nõutakse rebase tapmise teema kommenteerimise eest vähemalt tuhat või rohkem eurot ning kes ajalehe andmeil tunnevad, et nõutud summa ei ole õigustatud.

Möödunud aasta augustis leidis Hiiumaal Kärdlas aset vahejuhtum, kus Sadama tänaval asuvasse spordipoodi jooksis remondiruumi peitu rebasepoeg - Toomas Vannas järgnes loomale, misjärel ta rebasepoja haamriga tappis, põhjendades oma tegu metslooma ettearvamatusega.

Paljudes Facebookis ja meedias avaldatud kommentaarides oli solvavaid väljendeid, aga nõuti ka omakohut.

Sarv kinnitas, et inimesi on praeguseks kohtusse juba antud: "Oleme sõlminud ka mõistlikke kompromisse, kui inimesed on aru saanud, et neil polnud õigust niimoodi Toomase suhtes käituda. Oleme samas kuulnud ka üha absurdsemaks muutuvaid vabandusi, nii et on kõike. Üks neist oli see, et inimene andis kuskil järve ääres enda mobiili või arvuti parmude kätte ja nad siis kommenteerisid". 

Allikas: Postimees

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: