Otse kell 15: Kallase poliitiline avaldus koroonaseisu kohta

{{1635100140000 | amCalendar}}

Peaminister teatas Isamaa esimehe Helir-Valdor Seederi pöördumisele vastates, et annab kriitilisest epidemioloogilisest olukorrast ülevaate riigikogu sotsiaalkomisjonis ning esineb suures saalis poliitilise avaldusega. Kell 15 algavat riigikogu istungit saab esmaspäeval jälgida otsepildis ERR-i portaalis.

Epidemioloogiline olukord on Eestis väga kriitiline, haiglad on sunnitud plaanilist ravi piirama ning valitsus on kehtestanud kontrollmeetmed vaktsineerimata inimestele, märkis Kallas vastuses ning teatas, et annab ülevaate olukorrast esmaspäeval riigikogu sotsiaalkomisjoni avalikul istungil.

Lisaks esineb Kallas esmaspäeval riigikogu suures saalis poliitilise avaldusega koroonaviiruse olukorrast. Riigikogu täiskogu istung algab kell 15.

Isamaa fraktsioon tegi kolmapäeval Kallasele ettepaneku tulla esimesel võimalusel riigikogu ette ja anda ülevaade koroonaviiruse levikust ja plaanitavatest piirangutest.

"Nakatumise järsk tõus on murettekitav. /.../ Samas ei tohiks nii olulises põhimõttelises küsimuses nagu inimeste liikumisvabaduste piiramine ja omavalitsustele lisakohustuste andmine jätta kõrvale riigikogu, mis esindab Eesti rahvast. Uued piirangud ja inimeste erinev kohtlemine vajavad arutelu parlamendis," seisis pöördumises.

Toimetaja: Marko Tooming

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: